Grafickou úpravu a kódování Shoptet šablony upravilo studio Kreatino.

Indiánská čelenka

Indiánská čelenka z kartonu: Kreativní sada pro děti.

Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: V papíru
210 Kč
Návrh bez názvu
Tip
UDRŽITELNÝ PRODUKT
UDRŽITELNÝ PRODUKT
Výrobky šetrné k přírodě. Vyrobené výhradně z odpadního papíru.
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč.

Přivítejte se do světa původních obyvatel Ameriky s naší kreativní sadou indiánské čelenky! Tato kreativní sada nabízí nekonečné možnosti a zábavu pro celou rodinu.

Vytvořte si vlastní autentické indické čelenky. Každý díl je přesně vyřezán a gravírován laserem, což dodává čelenkám opravdový půvab.

Indiánská čelenka je cca 30cm vysoká a díky variabilnímu zapínání padne  na každou hlavu. Indiánskou čelenku můžete pokreslit, pomalovat, vyzdobit kamínky, nebo samolepkami. 

 

Vaše děti se stanou součástí indiánského kmene a vytvoří si vlastní příběhy a rituály. S indiánskou čelenkou mohou podporovat svou fantazii a kreativitu.

Pozvěte celou rodinu do světa původních obyvatel Ameriky a užijte si společné chvíle plné zábavy a dobrodružství. Indiánská čelenka je ideální pro rodinné hry a oslavy. Vymyslete svá indiánská jména i jméno svého kmene.

 

Navzdory své lehkosti jsou naše indiánské čelenky odolné a bezpečně pro hraní. Jsou ideální volbou pro malé indiány a indiánky, kteří chtějí objevit svět původních obyvatel Ameriky.

Ponořte se do světa indiánských kmenů a připravte se na dobrodružství s naší Indiánskou Čelenkou z Kartonu!

 

Jsme hrdí na to, že naše výrobky jsou vyrobeny z udržitelného materiálu - pečlivě vybraného použitého kartonu. Tím přispíváme k ochraně životního prostředí a učíme děti odpovědnosti.

Zpět do obchodu