Grafickou úpravu a kódování Shoptet šablony upravilo studio Kreatino.

Kartonový luk

Kartonový luk: Kreativní sada pro děti.

Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: V papíru
280 Kč
UDRŽITELNÝ PRODUKT
UDRŽITELNÝ PRODUKT
Výrobky šetrné k přírodě. Vyrobené výhradně z odpadního papíru.
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč.

Přivítejte se do světa dobrodružství s indiány s naší kreativní sadou Kartonového Luku! Tato unikátní sada z kartonu není jenom kreativní stavebnicí, ale opravdovou funkční zbraní pro malé dobrodruhy.

Přineste do svého domova společné chvíle plné zábavy a dobrodružství! Stavba kartonového luku je ideální pro rodinné hry a aktivní trávení času společně.

 

Rozměr každého luku je asi 36x10cm. Každá sada obsahuje 29 částí, včetně gumičky, k sestrojení funkčního luku a pěti kartonových šípů, což zaručuje dlouhé hodiny zábavy a dobrodružství pro vaše děti. A co když šípy dojdou? Nic se neděje, v každé sadě je šablona pro výrobu šípů nových, materiál na výrobu najde každý doma.

Naše kartonové luky nejsou jenom dekorativní záležitostí, jsou také funkční! A tak luk zaručuje dlouhé hodiny zábavy a dobrodružství pro vaše děti. Kartonové šípy nikoho nezabijí a nerozbijí Vám doma drahou vázu ani okno. Avšak i tak učíme děti nestřílet do obličeje a zblízka do lidí.

 

Jsme hrdí na to, že naše stavebnice jsou vyrobeny z pečlivě vybraného a udržitelného použitého kartonu. Tým podporujeme ochranu životního prostředí a učíme děti odpovědnosti.

Připravte se na dobrodružství plné kreativity a zábavy s naším kartonovým lukem! Nechte své děti objevit svět dobrodružství a fantazie a užívat si společné chvíle s rodinou.

 

Zpět do obchodu