Grafickou úpravu a kódování Shoptet šablony upravilo studio Kreatino.

Kartonový meč

Kartonový Meč: Kreativní sada pro děti i rodiče.

Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: V papíru
150 Kč
UDRŽITELNÝ PRODUKT
UDRŽITELNÝ PRODUKT
Výrobky šetrné k přírodě. Vyrobené výhradně z odpadního papíru.
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč.

Přivítejte se v dobrodružném světě s naší kreativní sadou kartonového meče! Tato jedinečná sada nabízí nekonečné možnosti kreativity a hraní.

S touto sadou získáte 9 dílů, které můžete malovat a dotvářet podle své fantazie. Vytvořte si vlastní unikátní meče podle vašich představ. Každý díl je precizně vyřezán laserem, což zajišťuje dokonalost ve všech detailech.

 

Meče jsou asi 38cm dlouhé a v nejširším bodě mají asi 11cm.

Jsme hrdí na to, že naše výrobky jsou vyrobeny z udržitelného materiálu - pečlivě vybraného použitého kartonu. Tím přispíváme k ochraně životního prostředí a učíme děti odpovědnosti.

 

Vaše děti se stanou mistry svých vlastních dobrodružství! S kartonovým mečem mohou vytvářet příběhy, cvičit své bojové dovednosti a rozvíjet svou fantazii.

Navzdory své lehkosti jsou naše kartonové meče odolné, jsou ideální volbou pro kreativní děti, které milují dobrodružství!

 

Přineste do svého domova společné chvíle plné zábavy a smíchu! Kartonový meč je ideální pro rodinné hry a aktivní trávení času společně.

Připravte se na dobrodružství plné fantazie a kreativity s naším Kartonovým Mečem! Nechť vaše děti objevují svět tvoření a fantazie, zatímco si užívají společné chvíle s rodinou.

 

Jak meč složit? Návod najdete v balení, ale pomůže Vám i naše video 

Zpět do obchodu