Grafickou úpravu a kódování Shoptet šablony upravilo studio Kreatino.

Lapač slunce liška

Lapač slunce - Liška: Kreativní stavebnice z kartonu

Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: V papíru
99 Kč
UDRŽITELNÝ PRODUKT
UDRŽITELNÝ PRODUKT
Výrobky šetrné k přírodě. Vyrobené výhradně z odpadního papíru.
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč.

Přivítejte sluneční paprsky s naší kreativní stavebnicí Lapače Slunce ve tvaru lišky! Tato jedinečná kreativní z kartonu přináší nejen zábavu, ale také krásné dekorace plné barev a světla.

Stavba lapače slunce podporuje rozvoj motorických dovedností a koordinace u dětí. Zároveň je to skvělý způsob, jak se učit o světle a barvách.

 

Rozměry lišky jsou asi 15x14cm. Každá sada obsahuje 2 kartonové výřezy a 5 panelů různobarevného celofánu, který dodává lapači slunce ve tvaru lišky magický a kouzelný efekt. Děti se mohou ponořit do světa barev a světla a objevit jeho krásu.

Lapač Slunce ve tvaru lišky je ideální pro společné chvíle s rodinou! Pomozte svým dětem vytvořit jejich vlastní lapač slunce a společně také nádherné dekorace pro váš domov.

 

Lapač slunce dětem poskytujeme neomezené možnosti pro projev jejich kreativity a fantazie. Nechť si svůj lapač slunce ve tvaru lišky zdobí podle vlastních představ a přivedou tak do domova kousek slunečního svitu.

 

Jsme hrdí na to, že naše stavebnice jsou vyrobeny z pečlivě vybraného a udržitelného použitého kartonu. Tým podporujeme ochranu životního prostředí a učíme děti odpovědnosti.

Přineste do svého domova světlo a radost s naší kreativní stavebnicí Lapače Slunce ve tvaru lišky!

Zpět do obchodu