Grafickou úpravu a kódování Shoptet šablony upravilo studio Kreatino.

Létající motýl

video_20240305_183407_edit-ezgif.com-video-to-gif-converterKouzelný motýl je ideální jako překvapení do dárkových přání, doplnění k dárku nebo prostě jen jako zábavná hračka pro každého!

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: V papíru
90 Kč
UDRŽITELNÝ PRODUKT
UDRŽITELNÝ PRODUKT
Výrobky šetrné k přírodě. Vyrobené výhradně z odpadního papíru.
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč.

 

 Snad každý z nás miluje motýly, nebo znáte někoho, kdo ne? Já tedy neznám :-) 

Motýli jsou symbolem proměny, krásy a svobody. Představují nový začátek a připomínají nám, že život je neustálým procesem.

Naše ručně vyrobené motýly jsou jako malé skvosty, které přinášejí kouzlo přírody do vašeho každodenního života. S jejich natahovacím mechanismem na gumičku dokáží létat a zdobit váš prostor svou nádhernou přítomností dlouhou dobu. Navíc natahování motýla se stává závislostí pro dospělé, protože je to zklidňující :-). Protože není kostra motýla lepená dá se gumička kdykoliv vyměnit za novou.

Každý motýl je vyroben s láskou v České republice z recyklovaných stránek starých knih a ručně malován, což mu dává nejen krásný vzhled, ale také punc jedinečnosti. Momentálně jsou všechny vyrobené kusy z knihy V KRAJI LABUTÍ.

00ee20e4-7db1-4b99-bd33-a74c2c8759c2

Létající motýl je umístěn na papírové kartě a jeho rozměry jsou 130x110mm. Používání je naprosto jednoduché a zvládnou to i děti. Stačí motýla vyjmout z karty a otáčením natáhnout jednoduchý mechanismu s gumičkou. 

Přidejte našeho létajícího motýla do dárkových přání a udělejte tak přání ještě magičtější! Překvapte své blízké tímto originálním a krásným doplňkem k dárku, nebo ho jen natočte a vypusťte, aby se rozletěl do vzduchu a okouzlil všechny svým letem- zábava pro malé i velké!

 

original-100  Každý kousek originál 

Protože se jedná o ruční práci je každý papírový kousek jedinečný a proto se bude Váš kousek od toho na obrázku mírně lišit.

ekologicky Udržitelný produkt

Jedinečný ekologický produkt z papíru s minimálním dopadem na životní prostředí. 

Zpět do obchodu