Grafickou úpravu a kódování Shoptet šablony upravilo studio Kreatino.

Všeobecné soutěžní podmínky

Všeobecná pravidla soutěží na webu www.vpapiru.cz

1. Soutěž probíhá v termínu zadavatele uvedeného na soutěžní stránce. Odpovědět na soutěžní otázky je možné do posledního dne tohoto termínu včetně. Soutěžní otázky jsou umístěny na příslušné soutěžní stránce webu. Odpovědi zadávejte pouze do poznámky při objednávce produktů.

2. Soutěže se smějí zúčastnit pouze návštěvníci starší 18 let s bydlištěm v České republice, kteří uskuteční objednávku produktů na webu vpapiru.cz

3. Do závěrečného losování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně odpověděli na tipovací otázku.

4. Odeslanou odpověď na soutěž nelze zpětně opravit.

5. Každý soutěžící může soutěžit pouze jednou. Při porušení tohoto pravidla bude soutěžící vyřazen ze soutěže.

6. V každé soutěži vyhrává ten kdo správně odpověděl na tipovací otázku a byl vylosován.

7. Výherce bude kontaktován na základě poskytnutých kontaktních údajů (email, telefon) ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.

8. Výherce je povinen potvrdit termín a způsob odeslání výhry do 7 dnů ode dne obdržení informačního emailu, který informuje o výsledku soutěže.

9. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé nebo nebudeme možno email výherci doručit, či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.

10. Pokud výherce výhru do 7 dnů od prvního zaslání emailu nepotvrdí nebo nezašle povinné  korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pokud ani náhradník nebude reagovat na výhru do 7 dnů, cena propadá ve prospěch organizátora.

11. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním obchodních nabídek obchodu vpapiru.cz na email nebo jiný kontakt uvedený ve formuláři soutěže.

12. Organizátorem soutěží je Nikol Allinová, Česká 62 , 384 51, Volary, IČO: 10756663

Ve Volarech dne 1.12.2021

Zpět do obchodu